Varto Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Varto

Varto Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Muş - 49

Telefon Alan Kodu

436

Otogar Sayısı

0

Türkiye’nin doğu Anadolu bölgesinde yer alan Muş’un Varto ilçesi, köklü bir geçmişe sahip bir yerleşim yeridir.

Sırasıyla; Medler, Persler, Partlar, Roma ve Bizans egemenliği altına giren ilçe 1071 Malazgirt Meydan Muharebesi’nden sonra Selçukların idaresi altına girmiştir. Akkoyunlular ve Karakoyunluların egemenliği altında kaldıktan sonra Osmanlı hakimiyetine giren yerleşim yerinde, farklı dönemlere ait izlere rastlanılmaktadır. Cumhuriyetin ilanından sonra Varto ismini alan yerleşim yeri Muş’a bağlı ilçe statüsüne yükseltilmiştir. 2015 nüfus sayımına göre 31,187 nüfusa sahip olan ilçe Muş il merkezine 55 km. mesafededir.

Varto’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Muş otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Varto Otobus Firmaları

Varto Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Varto Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Varto Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Varto Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Varto Otobus Bileti Almak için Varto Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Varto Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Varto 100 TL
.
Hazırlanıyor...