Trabzon Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
TRABZON
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
TRABZON

Trabzon Hakkında

Plaka Kodu

61

Telefon Alan Kodu

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin Samsun'dan sonra en kalabalık ikinci şehri olan Trabzon, tarihi kökeni olarak da uzun dönemler öncesine dayanan bir kenttir

Yapılan arkeolojik kazı çalışmalarında elde edilen buluntuların Yontma Taş Çağı'na ait olduğu tespit edilmiştir. Batısında Giresun'a bağlı Eynesil ilçesi, güneyinde Gümüşhane'ye bağlı Torul ilçesi ve Bayburt, doğusunda da Rize'ye bağlı İkizdere ve Kalkandere ilçeleri ile çevrili olan kent, doğal güzellikleri, antik yerleri ve modern yapılanmaları bir arada sunmaktadır. Bu yönüyle turizm dünyasının oldukça dikkatini çekmektedir.

İl plaka kodu 61 olan Trabzon 2015 verilerine göre 768,417 nüfusa sahiptir. Çevre illerle bağlantı noktasında kullanılan çevre yolunun stabil olması, otobüs yolculuğunun aktif bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Trabzon'a nasıl gidilir?

Sitemizden Trabzon otobüs bileti araması yaptırarak yolcuğunuzu keyifli bir hale getirebilir, en ucuz otobüs bileti ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Trabzon otobüs bileti veya Trabzon yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Trabzon otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Trabzon Otobus Firmaları

Trabzon Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Trabzon Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Trabzon Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Trabzon Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Trabzon Otobus Bileti Almak için Trabzon Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Trabzon Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Trabzon 89 TL
Esenler - Trabzon 140 TL
İstanbul - Trabzon 140 TL
Rize - Trabzon 25 TL
Samsun - Trabzon 50 TL
.
Hazırlanıyor...