Kilis Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KİLİS
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KİLİS

Kilis Hakkında

Plaka Kodu

79

Telefon Alan Kodu

348

Otogar Sayısı

0

Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri arasında yer alan Kilis, daha önceleri Gaziantep'e bağlı bir ilçe idi.

Tava yemeği, yorgan, üzüm, zeytin ve pekmeziyle ünlü olan kent, Gaziantep il merkezine 55 km. Suriye'ye ise 10 km. uzaklıkta yer almaktadır. Geçmiş tarihi oldukça uzun dönemler öncesine dayanan kentten çok sayıda egemenlik gelip geçmiştir.

Günümüze gelindiğinde, karayolları ve çevre yolu çalışmaları bakımından oldukça ileri düzeye erişmiş, modern yapılanmasıyla kendinden söz ettiren bir şehir haline gelmiştir. İl plaka kodu 79 olan Kilis'in nüfusu 2015 sayımlarına göre 128.781'dir.

Kilis'e nasıl gidilir ? 

Kilis otobüs bileti veya Kilis yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan arama bölümünde Kilis otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kilis Otobus Firmaları

Kilis Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kilis Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kilis Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kilis Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kilis Otobus Bileti Almak için Kilis Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kilis Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Kilis 110 TL
.
Hazırlanıyor...