Kastamonu Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KASTAMONU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KASTAMONU
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KASTAMONU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KASTAMONU
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KASTAMONU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KASTAMONU
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KASTAMONU
İSTANBUL
KASTAMONU

Kastamonu Hakkında

Plaka Kodu

37

Telefon Alan Kodu

366

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinde, Gökırmak'ın bir kolu olan Karaçomak Deresi vadisinde yer alan Kastamonu, doğal güzellikleri ve kendine has kültürüyle bilinen bir kenttir.

Denizden yüksekliği 774 metre olan kent, tarihi bakımdan da incelenmeye değer şehirlerimizden biridir. Paflagonyalılar, Kaşkalar, Hititler, Roma ve Bizanslılar tarafından farklı dönemlerde yönetilen kent, son olarak Türklerin eline geçmiştir. II. Abdülhamit zamanında şehrin ortasına dikilen "Saat Kulesi" kentin en dikkat çekici yerlerindendir.

Kastamonu'nun plaka kodu 37'dir 2014 genel nüfus sayımı verilerine göre kentin toplam nüfusu 214.188 olarak hesaplanmıştır.

Kastamonu'ya nasıl gidilir?

Kastamonu otobüs bileti veya Kastamonu yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Kastamonu otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kastamonu Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kastamonu Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kastamonu Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kastamonu Otobus Bileti Almak için Kastamonu Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kastamonu Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Samsun - Kastamonu 70 TL
Ankara - Kastamonu 50 TL
Adana - Kastamonu 150 TL
.
Hazırlanıyor...