Gümüşhane Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
GÜMÜŞHANE
Alibeyköy
GÜMÜŞHANE

Gümüşhane Hakkında

Plaka Kodu

29

Telefon Alan Kodu

456

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin küçük ve şirin bir şehri olan Gümüşhane, tarihi M.Ö 3500 yıllarına kadar uzanan bir kenttir.

MÖ 3500 yıllarına kadar uzanan bir kenttir. Doğal güzellikleri ve özgün tasarımı ile misafirlerini kendine hayran bırakan kentin yerleşim yeri olmasından bu yana birçok medeniyet tarafından ele geçirildiği bilinmektedir. Roma, Bizans, Hitit gibi egemenliklerin haricinde çok sayıda isim, tarih kaynaklarında yer almaktadır.

Günümüze gelindiğinde ise yapılanmalara ayak uydurduğu görülen şehir daha modern ve yaşanılır bir hale getirilmiştir. İlk plaka kodu 29 olan Gümüşhane'de yapılan 2014 nüfus sayımına göre 87.978 nüfusa sahiptir.

Karayolu taşımacılığında herhangi bir sorunu olmayan kente, özellikle de çevre illerden gelenler otobüs yolculuğunu tercih etmektedirler. Sitemizden de faydalanarak Gümüşhane otobüs bileti araması yapabilir ve en ucuz otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Gümüşhane'ye nasıl gidilir?

Gümüşhane otobüs bileti veya Gümüşhane yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Gümüşhane otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Gümüşhane Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...