Denizli Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
DENİZLİ
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
DENİZLİ

Denizli Hakkında

Plaka Kodu

20

Telefon Alan Kodu

258

Otogar Sayısı

0

Ege bölgesinin incilerinden biri olan Denizli, tekstil ürünleri ve horozu ile meşhur ilimizdir.


Turizm dünyasınca da çok fazla tercih edilen kent, Pamukkale termalleri ile meşhurdur. Kentin geçmişi oldukça uzun dönemler öncesine dayanmaktadır. Tarih kaynaklarında yer alan bilgileri incelediğinizde ve şehirde tarihi kalıntılara göz attığınızda da bu gerçeği net bir şekilde görebilirsiniz.

Turistik kent Denizli, modern destinasyonların en çok görüldüğü yerlerdendir. İl plaka kodu 20 olan kentin 2015 itibarıyla 993.442 nüfusa sahip olduğu tespit edilmiştir.

Otobüs yolculuğu için oldukça ideal bir kent olan Denizli'ye özellikle yaz aylarında sık sık seferler düzenlenmektedir. Ucuz otobüs bileti arayanlar, sitemizden Denizli otobüsü aratması yaparak rahatlıkla yolculuk yapabilirler.

Denizli'ye nasıl gidilir?

Denizli otobüs bileti veya Denizli yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Denizli otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Denizli Otobus Firmaları

Denizli Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Denizli Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Denizli Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Denizli Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Denizli Otobus Bileti Almak için Denizli Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Denizli Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İzmir - Denizli 30 TL
Antalya - Denizli 40 TL
Konya - Denizli 40 TL
Muğla - Denizli 25 TL
Bursa - Denizli 90 TL
.
Hazırlanıyor...