Demirci Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Demirci

Demirci Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Manisa - 45

Telefon Alan Kodu

236

Otogar Sayısı

0

Ege bölgesinde Manisa’nın bir ilçesi olan Demirci, Yontma Çağ devrinden kalma antik bir yerleşim yeridir.

Lydia bölgesi ile Misis bölgesi arasında doğal bir sınır olarak kabul edilen Demirci Dağı’nın batı eteklerinde kurulan Demirci ilçesi; Hitit, Frigo, Lidya, Pers, İskender, Bergama, Roma gibi önemli imparatorlukların egemenliği altında kaldıktan sonra Bizanslıların egemenliğine bundan sonra ise Türklerin egemenliği altına girmiştir. Doğal güzellikleri ve tarihi gizemi ile ön plana çıkan Demirci ilçesinin nüfusu 2015 nüfus sayımlarına göre 42,278 olarak hesaplanmıştır. İlçenin Manisa il merkezine uzaklığı 178 km’dir.

Demirci’ye nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Manisa otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Demirci Otobus Firmaları

Demirci Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Demirci Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Demirci Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Demirci Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Demirci Otobus Bileti Almak için Demirci Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Demirci Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İzmir - Demirci 60 TL
.
Hazırlanıyor...