Bayburt Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (Şirinevler)
BAYBURT
İSTANBUL
BAYBURT
İSTANBUL (Sütlüce)
BAYBURT

Bayburt Hakkında

Plaka Kodu

69

Telefon Alan Kodu

458

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin bir ili olan Bayburt, dönemi uzun tarihler öncesine dayanan bir şehirdir.

Tarih kaynaklarından edinilen bilgilere göre buranın ilk yerleşimcileri, Anadolu'nun köklü kavimlerinden Azzi ve Hayasalardır. Bu dönemden sonra Hattiler ve Hititler de Bayburt'u yerleşim yeri olarak kullanmışlardır.

Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine tanıklık ederek günümüze kadar gelebilen şehir, günümüzün modern yapılanmalarıyla yaşanır bir şehir haline gelmiştir. İl plaka kodu 69 olan Bayburt'un nüfusu 2015 verilerine göre 80.607'dir.

Karadeniz bölgesinden ve çevre illerden şehre gelenlerin tercih ettikleri otobüs yolculuğu, yollarının yapılanmış olmasından dolayı gayet rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. Sitemizin farklılığını değerlendirerek Bayburt otobüs bileti seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bayburt'a nasıl gidilir?

Bayburt otobüs bileti veya Bayburt yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Bayburt otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Bayburt Otobus Firmaları

Bayburt Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Bayburt Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Bayburt Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Bayburt Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bayburt Otobus Bileti Almak için Bayburt Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Bayburt Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Gaziantep - Bayburt 150 TL
.
Hazırlanıyor...