Afyonkarahisar Hakkında

Plaka Kodu

3

Telefon Alan Kodu

272

Otogar Sayısı

0

2005 yılına kadar eski ismi "Afyon" olarak anılan kent, mermercilik ve gıda alanında dünya genelinde isim yapan şehrimizdir.

Ege-İç Anadolu bölgesinin kesiştiği nokta üzerinde bulunan kent, kaymağı ile meşhur ilimizdir. M.Ö. 3000 yılına kadar uzanan tarihi ile günümüzde kadar gelebilen kent, turizm dünyasında ve iş dünyasında sık ziyaret edilen şehirlerimizdendir.

2015 nüfus sayımına göre 706.371 nüfusa sahip olduğu tespit edilen Afyon'un plaka kodu 03'tür. Afyonkarahisar, karayolu taşımacılığında herhangi bir sorunu bulunmayan bir kent olmakla birlikte özellikle de çevre illerden gelen misafirlerin otobüs ile seyahat ettikleri bir kenttir.

Afyon otobüs bileti satın alarak keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizden alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Afyon'a nasıl gidilir?

Afyon otobüs bileti veya Afyon yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Afyon otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Afyonkarahisar Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...