Afyonkarahisar Hakkında

Plaka Kodu

3

Telefon Alan Kodu

272

Otogar Sayısı

0

2005 yılına kadar eski ismi "Afyon" olarak anılan kent, mermercilik ve gıda alanında dünya genelinde isim yapan şehrimizdir.

Ege-İç Anadolu bölgesinin kesiştiği nokta üzerinde bulunan kent, kaymağı ile meşhur ilimizdir. M.Ö. 3000 yılına kadar uzanan tarihi ile günümüzde kadar gelebilen kent, turizm dünyasında ve iş dünyasında sık ziyaret edilen şehirlerimizdendir.

2015 nüfus sayımına göre 706.371 nüfusa sahip olduğu tespit edilen Afyon'un plaka kodu 03'tür. Afyonkarahisar, karayolu taşımacılığında herhangi bir sorunu bulunmayan bir kent olmakla birlikte özellikle de çevre illerden gelen misafirlerin otobüs ile seyahat ettikleri bir kenttir.

Afyon otobüs bileti satın alarak keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizden alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Afyon'a nasıl gidilir?

Afyon otobüs bileti veya Afyon yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Afyon otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Afyonkarahisar Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Afyonkarahisar Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Afyonkarahisar Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Afyonkarahisar Otobus Bileti Almak için Afyonkarahisar Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Afyonkarahisar Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İzmir - Afyonkarahisar 35 TL
Ankara - Afyonkarahisar 45 TL
Merzifon - Afyonkarahisar 79 TL
İstanbul - Afyonkarahisar 80 TL
Konya - Afyonkarahisar 30 TL
.
Hazırlanıyor...